Головна/Про центр

Офтальмологічний центр “Клініка Взгляд+”

Офтальмологічний центр відкрито з метою надання професійної офтальмологічної допомоги та якісного сервісу як українським, так і іноземним громадянам. Сучасні високотехнологічні щадні методики і краще у своєму класі устаткування фірм "Alcon" (США), Sanamed, Quantalmedical, AMO, Leica, Huvits, Tomey дозволяють вирішувати практично будь-які проблеми із зором.

Найважливіший напрямок роботи центру ТОВ "Клініка Взгляд+" - мікрохірургічні операції з лікування складних очних захворювань, таких як: катаракта, глаукома, косоокість, рефракційна заміна кришталика, блефаропластика; захворювання сітківки: проліферативна діабетична ретинопатія, відшарування сітківки, макулярні розриви, гемофтальм, захворювання склоподібного тіла.

Офтальмологічний центр оснащено високотехнологічним сучасним обладнанням. Багаторічний досвід лікарів, використання новітніх технологій і сучасних матеріалів дозволяють проводити складні мікрохірургічні і лазерні втручання, включаючи такі, як: лазерна трабекулопластика, імплантація сучасного дренажного пристрою EXPRESS при глаукомі, лазерна коагуляція сітківки при короткозорості і судинної патології сітківки, лазерна дисцизія вторинної катаракти, вітректомія , силіконові або газові тампонади, при різних видах відшарування і розриви сітківки (діабет, травми, міопія ...), ультразвукова факоемульсифікація з імплантацією інтраокулярної лінзи.

Застосування сучасних ефективних методик лікування дозволило офтальмологічного центру перейти на амбулаторну хірургію - найскладніші операції сьогодні проводяться у перебігу дня, без госпіталізації пацієнтів. У нашому офтальмологічному центрі застосовуються найсучасніші на сьогоднішній день штучні інтраокулярні лінзи - зі спеціальним жовтим фільтром для захисту сітківки ока від УФ-променів, асферичні зі спеціальними оптичними характеристиками для умов обмеженої освітленості, торичні лінзи з можливістю корекції астигматизму і торичні мультифокальні для можливості бачити і зблизька, і вдалину без окулярів пацієнтам з астигматизмом, мультифокальні лінзи зі спеціальними РЕФРАКЦІЙНИМИ властивостями, що дозволяють скоротити залежність, або зовсім позбутися носіння окулярів для роботи поблизу. В офтальмологічному центрі є можливість імплантації інтраокулярних лінз через розріз до 1,8 мм.

Хірургічне втручання проводиться під контролем висококваліфікованих анестезіологів. Під час операції здійснюється постійний контроль за загальним станом пацієнта. Провівши хірургічне втручання, лікарі здійснюють спостереження за його станом і надають необхідне післяопераційне лікування протягом часу, який знадобиться кожного пацієнта. Кожен день фахівці ТОВ "Клініка Взгляд+" допомагають людям, давши їм можливість бачити своїх рідних та близьких, бачити світ, який їх оточує. Повний спектр офтальмологічних послуг та високий рівень сервісу дозволяє кожному пацієнтові відчути турботу про себе.

Пам'ятайте, що потрібно проконсультуватися з лікарем-фахівцем перед застосуванням будь-яких методів лікування та різних препаратів, щоб дізнатися про можливі протипоказання, про придатність та корисність цих методів і цих препаратів конкретно для Вас!

Наші послуги
—  Діагностичне обстеження
—  Лікування глаукоми
—  Лікування катаракти
—  Лікування вторинної катаракти
—  Лазерне лікування очного дна
—  Вітреоретинальна хірургія
—  Лікування косоокості
—  Лікування халязіона
—  Лікування птеригіума
—  Видалення папілом
—  Лікування астигматизму
—  Лікування короткозорості
—  Лікування далекозорості
Новини / статті
14.02.2015
В Японії пройшла вдала операція з пересадки штучно вирощеної сітківки...
Запись на прием