Головна/Лікування/Uncategorised/Хірургічне лікування

Хірургічне лікування

Операційна оснащена новітньою апаратурою для хірургії. У нашому арсеналі є багатофункціональна офтальмохірургічна система "AMO" для факоемульсифікації катаракти та вітреоретинальної хірургії, хірургічні системи "Infiniti" і "Centurion Vision" (Alcon). Надійність усіх апаратів забезпечується вбудованим комп'ютером, який контролює рівень ультразвуку, показники вакууму, іригації/аспірації, стабільність передньої камери ока. Завдяки цьому знижується ультразвуковий вплив на тканини ока і підвищується ефективність операції. Апаратура дозволяє працювати з різними конфігураціями аксесуарів (наконечників і голок) при різних хірургічних техніках.

INFINITI  Vision System (Alcon, США)

INFINITI Vision System (Alcon, США)

Хірургічна система "Infiniti" унікальна тим, що в ній об'єднані три способи впливу на кришталик (три енергії):

 • покращений прогресивний ультразвук
 • технологія Neosonix-поєднання ультразвуку і механічних осциляцій
 • технологія AquaLase-використання високошвидкісного надтонкого підігрітого струменя збалансованого розчину для руйнування кришталика

CENTURION Vision System (Alcon, США)

CENTURION Vision System (Alcon, США)CENTURION Vision System - офтальмологічна система для факоемульсифікації катаракти, контролює кожен крок операції, що дозволяє проводити оперативне втручання на найвищому рівні і з мінімальним ризиком ускладнень.

Дана система - Сучасний "золотий" стандарт хірургії катаракти, де об'єднані кілька інтелектуальних технологій факоемульсифікації:

 • Active Fluidics Technology - інноваційна технологія, що забезпечує проведення операції на постійно контрольованому фізіологічному рівні внутрішньоочного тиску (індивідуальному для кожного пацієнта);

 • Balanced Energy Technology - оновлений наконечник INTERPID Balanced Tip і супутнє програмне забезпечення OZIL Intelligent Phaco, що гарантують якісне проведення хірургічного втручання;

 • CENTURION INTREPID AutoSert - система автоматизованої імплантації інтраокулярної лінзи (ІОЛ), що забезпечує підвищений контроль на етапі імплантації.

На відміну від попередніх версій факоемульсифікаторів,  Centurion Vision System має покращений ергономічний дизайн, бездротову педаль і сенсорне управління. 

Операційний мікроскоп Carl Zeiss OPMI VISU 160

Операционный микророскоп Carl Zeiss                          OPMI VISU 160

Наявність бездоганного хірургічного мікроскопа, є запорукою вдало проведеної операції. Коли мова йде про зір пацієнта, якість якого визначається станом мікроскопічних структур ока, так важливо, щоб лікар-офтальмохірург мав можливість побачити найдрібніші деталі.

Операційні мікроскопи німецької компанії Carl Zeiss славляться на весь світ. Секрет їхнього успіху – неперевершена оптика, що забезпечує високу контрастність, чіткість і яскравість відображення.

Завдяки цій та іншим інноваціям Carl Zeiss операційний мікроскоп має цілу низку переваг:

 • точність одержуваного зображення;
 • відмінні експлуатаційні характеристики;
 • висока продуктивність;
 • простота контролю.

ДОСВІД ХІРУРГІВ медичного центру «Клініка Взгляд +» – гарантія успішного позбавлення від катаракти, глаукоми, короткозорості, далекозорості, астигматизму, косоокості, птеригіума, халязіона, папілом.

ОПЕРАЦІЯ БЕЗБОЛІСНА І БЕЗПЕЧНА

ШВИДКА РЕАБІЛІТАЦІЯ

МІНІМАЛЬНИЙ РИЗИК УСКЛАДНЕНЬ, навіть якщо у пацієнта супутні захворювання (глаукома, короткозорість, хвороби сітківки, дефекти зв'язок кришталика, цукровий діабет тощо).

Індивідуальний підхід до кожного пацієнта, в залежності від особливостей катаракти, реалізований з впровадженням Інфініті і Центуріон.

Наші послуги
—  Діагностичне обстеження
—  Лікування глаукоми
—  Лікування катаракти
—  Лікування вторинної катаракти
—  Лазерне лікування очного дна
—  Вітреоретинальна хірургія
—  Лікування косоокості
—  Лікування халязіона
—  Лікування птеригіума
—  Видалення папілом
—  Лікування астигматизму
—  Лікування короткозорості
—  Лікування далекозорості
Новини / статті
14.02.2015
В Японії пройшла вдала операція з пересадки штучно вирощеної сітківки...
Запись на прием